جستجو

گروه آموزشی عصب شناختی فروردین

Farvardin Neuro-Cognitive Training Group

جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
۲۲
اردیبهشت
معرفی رویداد

اهداف کارگاه: 

 تفاوت نگرش زنان و مردان نسبت به همجنسان خود و جنس مخالف در بسیاری از مواقع موجب بروز مشکلاتی در روابط اجتماعی افراد و احیانا رخداد سوء برداشت می شود.

متاسفانه در کشور ما، تاکنون در این زمینه زیرساخت آموزشی مفید و مدونی که بتواند نحوه تعامل افراد با یکدیگر را بر اساس شناخت کافی از جنسیت آموزش دهد ایجاد نشده است و به همین دلیل بسیاری از افراد در کنش های اجتماعی خود با مشکلات ریز و درشتی مواجه می شوند. بخش اعظم این مشکلات خود را در روابط بین اعضای خانواده، بخصوص والدین و فرزندان نشان می دهد. عدم شناخت فرد از نگرش ها و تصورات راجع به جنس مخالف خود بخصوص در خانواده ها سبب شده است ناهنجاری های متعددی در این زمینه گزارش شود. بخش بزرگی از این ناهنجاری ها با آموزش روابط گروهی به افراد بخصوص والدین برطرف می شود. 

در این کارگاه زنان با نگرش ها و تصوراتشان  راجع به جنسیت خود و مردان آشنا می شوند و با  نگرش ها وتصورات مردان در مورد زنان روبرو گردیده  و مردان نیز با نگرش ها و تصوراتشان در مورد جنسیت خودشان و زنان آشنا شده و با نظرات زنان در مورد مردان روبرو می شوند و بطور تجربی یادگیری های ضروری جنسیتی را کسب می نمایند و در نهایت با این افزایش آگاهی تضادها و تقابلات جنسیتی راهگشای درک صحیح گردیده و از تنش های نادرست در این زمینه کاسته می شود.

 

مخاطبان کارگاه: 

این کارگاه، یک کارگاه عمومی است و برای کلیه اقشار بزرگسال مناسب است. 

جامعه هدف این کارگاه، تمامی افرادی هستند که دوست دارند برخوردی آگاهانه با جنس مخالف خود داشته باشند و یا فهمیده اند که بسیاری از مشکلات روزمره آنها در روابط اجتماعی ممکن است ناشی از عدم وجود آگاهی کافی از نحوه برخورد با دیگران است. جوانان از جمله گروه های هدفی هستند که پیشنهاد می شود در این کارگاه شرکت کنند. 

این کارگاه برای افرادی با مشاغل زیر می تواند بسیار مفید باشد:

  • مشاوران مدارس 
  • مدیران
  • معلمین
  • کارشناسان و مدیران روابط عمومی سازمانها و ادارات
  • مدیریت و کارشناسان واحد نیروی انسانی ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی 
  •  مشاوران خانواده 
  • روانشناسان 

 

 

مدرسان

در این کارگاه شرکت کنید اگر:

- می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به جنس مخالف خود به دست آورید.

- قصد ازدواج دارید اما از روابط بین زنان و مردان و چالش های بین آنها هیچ نمی دانید

- فرزندان در سن بلوغ دارید و می خواهید با شیوه تربیت جنسی مناسب آنها را تعلیم دهید. 

محل برگزاری:

تهران- خیابان حجاب، مرکز همایش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مشاهده بر روی نقشه