جستجو

گروه آموزشی عصب شناختی فروردین

Farvardin Neuro-Cognitive Training Group

یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
گروه :علوم اعصاب ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۵ شناسه مطلب: ۸۲۲۳
۴۷۹
دکتر محمدی، مدرس کارگاه:
درکارگاه تخصصی معاینات عصبی در توانبخشی کودکان چه موضوعاتی بررسی می شود؟
با توجه به زمان محدود باقی مانده برای ثبت نام در این کارگاه، بد نیست قبل از هرگونه تصمیم گیری، این ویدئو را ببینید

قطعا برای شما هم مهم است که قبل از شرکت در کارگاه از محتوای آن باخبر شوید. معمولا در پوسترهای کارگاه ها اطلاعات اندکی راجع به کارگاه ارائه می شود و فقط در حد سرفصلهای تدریسی به موضوع کارگاه پرداخته می شود. 

از طرف دیگر، اگر برگزار کننده کارگاه وب سایتی نداشته باشد، عملا دریافت اطلاعات کامل در مورد کارگاه منوط به تماس تلفنی با برگزار کننده می شود که معمولا هم نتیجه ای بیشتر از سرفصلهایی که در پوستر ارائه شده است به دست نمی آید. 

فروردین برای اینکه شما بیشتر در مورد هر کارگاه و محتوای قابل ارائه در آن بدانید و پس از آن اقدام به ثبت نام کنید، تاکنون تمامی تلاش خود را به کار گرفته است. 

از این پس، برای هرکارگاه، یک محتوای ویدئویی چند دقیقه ای نیز ارائه می شود. این محتوا، شامل مصاحبه با استاد خواهد بود و ما به نمایندگی از شما، در این ویدئوها از استاد می پرسیم که قرار است چه سرفصلهایی در کارگاه تدریس شود و نحوه تدریس چگونه خواهد بود. آیا بخش عملی هم در کارگاه وجود دارد؟ آیا مخاطبان تنها به صورت فشرده با مباحث روبرو خواهند شد یا قرار است روی یک مبحث به صورت خاص تمرکز شود؟ 

همه اینها سوالاتی است که ما از اساتید می پرسیم و از شما هم می خواهیم اگر سوالی به ذهنتان می رسد با ما در میان بگذارید تا از اساتید راجع به آن بپرسیم. 

در ادامه ویدئوی زیر را ببینید: 

 
برای ثبت نام در کارگاه برروی این لینک کلیک کنید 

نظرات
ارسال نظر
لطفا حاصل عبارت را در باکس وارد کنید
5 + 3 =
ارسال