جستجو

گروه آموزشی عصب شناختی فروردین

Farvardin Neuro-Cognitive Training Group

یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
گروه :فعالیت ها ۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۴:۲۱ شناسه مطلب: ۵۰۸۴
۸۶۰
آخر هفته های شناختی را با فروردین همراه باشید
اولین آخر هفته شناختی فروردین ۱ تیرماه برگزار می شود. فروردین ۵ کارگاه شناختی عمده را برای برگزاری آخر هفته های شناختی معرفی کرده است.

آخر هفته های شناختی گروه آموزشی عصب شناختی فروردین از ابتدای تیرماه و با برگزاری کارگاه یک روزه ادراک دیداری و شناخت آغاز می شود. 

به گفته حسین حمیدیا، مدیر اجرایی گروه فروردین، این سری کارگاه ها، شامل 5 کارگاه یک روزه و دو روزه است که در مجموع 5 هفته و شش روز ادامه خواهد داشت. 

این کارگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که محتوای آنها مکمل یکدیگر بوده و هریک از شرکت کنندگان در صورت شرکت در کل دوره ها، می توانند یک دوره کامل توابخشی شناختی را طی نموده و  از اطلاعات ارائه شده در این کارگاه ها، در مراحل مختلف کاری خود استفاده کنند. گروه فروردین در تلاش است تا مجوزهای لازم جهت اخذ 30 امتیاز بازآموزی برای این کارگاه ها را از انجمن علمی کاردرمانی اخذ نماید. 

مدیر اجرایی گروه فروردین در ادامه گفت: این کارگاه ها شامل یک کارگاه یک روزه ادراک دیداری و شناخت، یک کارگاه یک روزه توانبخشی توجه، یک کارگاه یک روزه توانبخشی حافظه و یک کارگاه دو روزه توانبخشی شناختی در اختلالات یادگیری و یک کارگاه یک روزه توانبخشی عملکردهای اجرایی می باشد. 

مدرسان این کارگاه ها، دکتر مهدی علیزاده و دکتر فائزه دهقان هستند. دکتر علیزاده، عضو هیات علمی دانشکده توانبخشی دانشگاه ایران و دکتر دهقان، دانشجوی دکتری علوم اعصاب دانشگاه ایران هستند. 

حسین حمیدیا با اشاره به اهمیت موضوعات آخر هفته های شناختی در حیطه کاردرمانی گفت: تلاش کمیته علمی گروه فروردین بر این بوده است که موضوعات مورد نیاز و بروز حیطه کاردرمانی در این کارگاه ها مطرح شود و به همین دلیل نیز فواصل بین کارگاه ها به گونه ای تنظیم شده اند که شرکت کنندگان بتوانند هم به صورت یکجا و هم در صورت نیاز به شرکت در یک موضوع بخصوص، تنها در کارگاه مربوط به آن موضوع شرکت کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. 

مدیر اجرایی فروردین با اشاره به اینکه امکان ثبت نام یکجای تمامی کارگاه ها نیز وجود دارد، برنامه کارگاه های آخر هفته های شناختی فروردین را به قرار زیر اعلام نمود: 

  • ادراک دیداری و شناخت (1تیر)
  • توابخشی توجه(3 شهریور)
  • توانبخشی حافظه (10 شهریور)
  • توانبخشی شناختی در اختلالات یادگیری(توانبخشی اختلالات خواندن و نوشتن) (20 و 21 مهر)
  • توانبخشی عملکرد های اجرایی (28 مهر)  

به گفته وی، شرکت کنندگانی که قصد شرکت در یک یا چند کارگاه از مجموعه آخر هفته های شناختی را دارند نیز می توانند از دوشنبه 1 خردادماه، با مراجعه به وب سایت گروه آموزشی عصب شناختی فروردین در این کارگاه ها ثبت نام نمایند. 

هزینه ثبت نام زودهنگام دوره کامل آخر هفته های شناختی 800 هزار تومان و هزینه ثبت نام زودهنگام هر دوره یک روزه آن به صورت مجزا، 150 هزار تومان و برای کارگاه دو روزه 300 هزار تومان می باشد. 

 

نظرات
ارسال نظر
لطفا حاصل عبارت را در باکس وارد کنید
5 + 3 =
ارسال